sobota, 22 grudnia 2012

Merry Xmas!

Kochani, nie wiem czy przed wigilią uda mi się dodać jeszcze jeden post (plany są!) dlatego już teraz chciałabym życzyć Wam zdrowych (to najważniejsze!), ciepłych, białych, pogodnych, niekoniecznie spokojnych, ale pełnych miłości świąt! Plus oczywiście górę wymarzonych prezentów! ;) 
Ja mam dla Was porcję świątecznego klimatu prosto z Berlina oraz filmik do którego obejrzenia gorąco Was zachęcam! Jeszcze raz - Wesołych Świąt! :) 

8 komentarzy:

 1. świetne zdjęcia, bardzo świąteczne.

  OdpowiedzUsuń
 2. W jakim programie przerabiasz filmiki :) ??

  OdpowiedzUsuń
 3. @daajaA: Nie ja je robię ;) Montowane w Final Cut Pro X

  OdpowiedzUsuń
 4. Możesz mi wyjasnić co znaczy skrót Xmas. Dla mnie jako chrześcijanki jest on obraźliwy. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, aby Ci przez cały rok nie zabrakło zabawy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Barbaro, jeśli prosisz o wyjaśnienie skrótu XMAS- to znaczy, że go nie rozumiesz. Jeżeli go nie rozumiesz, to dlaczego uważasz, że jest on dla Ciebie obraźliwy? Nie czujesz się obrażona idąc ulicą, patrząc jak święta, które z Twojego punktu widzenia są jednymi z tych najważniejszych w roku, kiedy to świętuje się narodziny Syna Bożego zamieniane są w istne komercyjne bagno? Naprawdę uważam że w tym przypadku, doszukiwanie się obraźliwych treści w głupiej nazwie jest mało istotne, kiedy obok nas dzieją się naprawdę gorsze rzeczy. Dzieci na świecie nie mają co jeść- i nic nie mówią, a Ty Barbaro Wielka Chrześcijanko użalasz się nad tym, że obrażona zostałaś czterema literami. Hipokryzja. Tymczasem życzę również Wesołych Świąt, i jako osoba również wierząca radzę wiarę trzymać dla siebie, bo ona jest dla nas, nie na pokaz.

  OdpowiedzUsuń