czwartek, 13 grudnia 2012

Style Weekend w River Island

Kochani, każdy kto w weekend 15-16 grudnia przyjdzie do jednego ze sklepów River Island oraz wystylizuje się w klimacie „PARTY” ma szansę na wygranie 700zł na zakupy.

StyleWeekend to okazja, aby nastroić się na imprezowy klimat, który towarzyszyć będzie karnawałowi. Każdy, kto w najbliższy weekend, 15-16 grudnia 2012, przyjdzie do sklepu River Island w godzinach 12:00-18:00, będzie mógł liczyć na pomoc w dobraniu odpowiedniej dla siebie stylizacji, która później zostanie sfotografowana. Każde zdjęcie zostanie nagrodzone zniżką 20% na zakupy w River Island oraz trafi do aplikacji konkursowej. Od 19 grudnia do 2 stycznia trwać będzie głosowanie na fanpage’u River Island, które pozwoli na wyłonienie 7 najlepszych stylizacji. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 3 stycznia o godzinie 12:00, a każdy z finalistów otrzyma vouchery o wartości 700zł na zakupy w River Island.
Dodatkowo każdy, kto zagłosuje na swojego faworyta, otrzyma voucher uprawniający do 20% zniżki na zakupy w River Island.
Lista sklepów, w których odbędzie się Style Weekend:

 • Warszawa: CH Arkadia
 • Lublin: CH Plaza
 • Wrocław: CH Renoma
 • Katowice: Silesia City Center
 • Poznań: Stary Browar
 • Szczecin: CH Kaskada
 • Gdańsk: Galeria Bałtycka
Więcej informacji na www.facebook.com/riverisland

Ja również wezmę udział w akcji. W szczecińskim RI mam zamiar pojawić się w sobotę i liczę na dobrą zabawę. Zapraszam Was bardzo serdecznie! :) 

3 komentarze:

 1. Chętnie bym się wybrała ale nie wiem czy będę jeszcze na stancji :) chociaż nie powiem, propozycja kusząca :)

  OdpowiedzUsuń
 2. szkoda, że w tym czasie nie będę miała po drodze do RI :(

  OdpowiedzUsuń
 3. O ja też się chyba przejdę , w sumie nic mi nie szkodzi :)
  Zapraszam do mnie : http://victoriaswhitelie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń